NASZE PRODUKTY

Myślimy o aloe vera… często. Ta cudowna roślinie jest dla nas nie tylko inspiracją, ale fundamentem naszych linii produktów do pielęgnacji skóry, produktów odżywczych i do codziennej higieny. Napędza nasz zespół ds. badań i rozwoju do stałej innowacyjności i pozwala co roku wprowadzać nowe, coraz lepsze produkty. Powiedziano: „Im więcej wiemy o aloe vera, tym bardziej je kochamy!”

DEFINIOWANIE BRANŻOWYCH STANDARDÓW

Forever jest nieodmiennie zaangażowane w dostarczanie wam najlepszych produktów na świecie. I nie mamy tu na myśli po prostu efektywnych, ekonomicznych produktów, mamy na myśli najlepsze pod każdym względem.
ODKRYJ WIĘCEJ

WYCIECZKA DO ALOE VERA OF AMERICA

ALOE VERA OF AMERICA

Aloe Vera of America w Dallas, w Teksasie to kluczowy zakład wytwórczy całej naszej ogólnoświatowej działalności operacyjnej związanej z aloe vera. Stąd kontrolujemy plantacje w Teksasie i Republice Dominikany, nasze zakłady przetwórcze w Mission w Teksasie, ponad 30 milionów litrów miąższu aloe vera rocznie; tu produkujemy wiele spośród naszych bestsellerowych produktów aloesowych.
ODKRYJ WIĘCEJ

I LOVE ALOE

Światowej klasy zespół AVA

Integralnym elementem procesów wytwórczych, badań i rozwoju oraz międzynarodowej sprzedaży jest światowej klasy zespół pracowników – i właśnie taki zebrało Aloe Vera of America. Nasz zespół tworzą skrupulatne, lojalne i ciężko pracujące osoby, niektóre związane z firmą od ponad 30 lat! Na wszystkich szczeblach firmowej struktury, każdy z nas odczuwa dumę z tego, że na swój sposób przyczynia się do stworzenia jednych z najbardziej fantastycznych produktów na świecie. Dla nas jest to… codzienna, dobra robota!