FUNDAMENT FOREVER

Aloe Barbadensis Miller. Nazwa trudna, ale warta zapamiętania. Na pustynnych terenach całego świata występuje około 400 gatunków aloesu. Każdy z nich jest dobroczynny na swój sposób, ale tylko jeden od tysięcy lat ceniony jest za swoje cudownie kojące właściwości…
ODKRYJ WIĘCEJ

ALOE VERA

Aloe vera Forever uprawiane jest na naszych plantacjach w Republice Dominikany i w Teksasie. Aloes Forever jest starannie uprawiany i pielęgnowany, dla zagwarantowania jego możliwie najwyższej jakości. O aloesie często mawia się, że jest najlepszym darem natury, ze względu na dobroczynne właściwości miąższu kryjącego się we wnętrzu liścia. Troskliwa uprawa aloesu, w najlepszym klimacie i warunkach gwarantuje, że otrzymasz najlepszy z możliwych produkt. Od rośliny, do produktu, dla ciebie!

WYCIECZKA NA FARMĘ

REPUBLIKA DOMINIKANY

Odkryj plantację aloesu Forever, która położona jest na przepięknej Dominikanie i zajmuje powierzchnię 6 500 akrów – największa na świecie! Doskonałe proporcje gleby, idealna temperatura i odpowiednia ilość opadów deszczu zapewniają jakość aloesu. Na naszej plantacji na Dominikanie rośnie ponad 30 milionów krzewów, a każdego tygodnia zbieramy około pół miliona kilogramów aloesu!

POZNAJ MIESZKAŃCÓW

LOKALNI FARMERZY

W Forever wspieramy kulturę sukcesu opartego na zaangażowaniu w poprawę życia ludzi, którzy używają naszych produktów. Zawsze mamy w pamięci tych, których pomoc to umożliwia. Zatrudniamy miejscowych rolników i oferujemy wyśmienite warunki pracy. Ich stała praca i zarobki są przedmiotem zazdrości okolicznych społeczności.